Naujienos // InoWood saulės kolektorių stoginė Jūsų kieme
InoWood saulės kolektorių stoginė Jūsų kieme
2022-02-07

InoWood saulės kolektorių stoginė Jūsų kieme

InoWood stoginės saulės kolektoriams

Populiarėjant saulės kolektorių įsirengimui ant individualių namų stogų, kartais susiduriame su namo stogo ypatumais, kurie netinka kolektoriams įrengti: tai šimtametis ąžuolas plačiomis   šakomis užgožią saulės spindulius, tai kaimyno namas užstoja saulę ar labai įmantrus stogas neturi pakankamai ploto, kad užtektų saulės kolektorių plokščių kiekio gyventojų poreikiams tenkinti.

Saulės kolektorių galima įrengti ne tik ant namų stogų, bet ir ant mažosios kiemo architektūros pastatų – stoginių ar pergolų, įskaitant stogines automobiliui.

InoWood BIOkompozito saulės kolektorių stoginės ne tik suteiks Jums naujovišką saulės energijos panaudojimo būdą, bet ir pagražins Jūsų kiemo stilių bei išvaizdą. Kadangi InoWood yra lietuviško BIOkompozito profilių gamintojas, mes galime pasiūlyti suderinti tarpusavy derančias tokios pat spalvos stoginę, terasą, tvorą ar namo fasadą, kurie atrodys išties įspūdingai. Taip pat InoWood gali pasiūlyti įsigyti ir įrengti lengvos konstrukcijos aliuminio stogines terasoms.

Galvojant apie stoginę automobiliui, pirmiausia turite nuspręsti kokio dydžio ji bus: vienam ar dviems automobiliams. Dažnai tokios patalpos apkraunamos daiktais, o automobiliui vietos nelieka. Tokius atveju verta pagalvoti apie atskirą patalpą-sandėliuką, kad galėtumėte išvengti nesklandumų ir sukurti tvarkingą aplinką. Įsirengti stoginę žymiai pigiau nei pasistatyti garažą. Žiemą stoginė Jūsų automobilį apsaugos nuo sniego, šiltuoju metų laiku bus apsauga nuo kaitrių saulės spindulių. Stoginė apsaugos Jūsų automobilį nuo paukščių, augmenijos apnašų. Statinys vizualiai užima mažiau erdvės nei, pavyzdžiui, garažas. Stoginė su integruota saulės elektrine didina turto vertę, nes ji gamina ir švarią energiją, kurios (nelygu kokio dydžio stoginė) gali pakakti ir kitiems namų ūkio poreikiams tenkinti.

Vietą reikia parinkti tokią, kurioje būtų pakankamai saulės spindulių, kad galėtumėte išnaudoti saulės modulius pilnu pajėgumu.

Pasirenkant medžiagas labai svarbu, kad jos būtų ilgaamžės ir puikiai atrodytų net praėjus keleriems metams. Medžiagos turi būti tokios, kad jų nereikėtų kasmet atnaujinti (valyti, dažyti ir pan.). Taigi apdailai tiks medžio plastiko kompozito (WPC) produktai. Jie ilgaamžiai ir nekeičia savo išvaizdos ir spalvos. Galėsite pasirinkti tinkamą spalvą derindami prie savo namo spalvų. Taip įsirengę stoginę automobiliui, turėsite estetišką, moderniai atrodančią su saulės moduliais stoginę, kuri ne tik atliks stogo funkciją, bet ir generuos švarią bei pigią elektros energiją.

www.inowood.lt