Naujienos // Mes septintą kartą dalyvausime tarptautinėje statybų parodoje RESTA 2018
Mes septintą kartą dalyvausime tarptautinėje statybų parodoje RESTA 2018
2018-03-30

Mes septintą kartą dalyvausime tarptautinėje statybų parodoje RESTA 2018

Balandžio 25 – 28 d. pristatysime Inowood produkciją, pagamintą Lietuvoje,  25 – oje statybų parodoje RESTA 2018.

Jūs galėsite susipažinti su Inowood – kokybiškais, inovatyviais medžio – plastiko gaminiais:

  • Galėsite apžiūrėti namo fasado apdailos lentas  (WPC), pasižyminčias išskirtinėmis ilgaamžiškumo savybėmis, lyginant su paprastosmis medienos dailylentėmis. Po  fasado renovacijos ar įrengimo mūsų gamintomis medžio  – plastiko apdailos lentomis, Jums nebereikės rūpintis papildoma fasado priežiūra, o Inowood dailylentės liks nepakitusios daugybę metų. Atvykusiems į parodą, padėsime apskaičiuoti namo fasado ir jo įrengimo kainą.
  • Supažindinsime su inovatyviais sprendimais, skirtais Jūsų terasoms! Lauko terasos, įrengtos su WPC terasinėmis lentomis, priešingai nei medinėmis, yra atsparios orų pokyčiams – lietui, UW spinduliams, šalčiui, karščiui, grybeliui, puvimui. Parodos dalyvius konsultuosime lauko terasų įrengimo, terasos grindų montavimo klausimais, supažindinsime su terasų konstrukcijomis ir kitais tvirtinimo elementais. Papasakosime apie terasų įrengimo galimybes ant stogo ir WPC lentų montavimą balkonuose, padėsime apskaičiuoti terasos ir jos įrengimo kainą.
  • Statybų parodos dalyviai galės apžiūrėti aukštos kokybės tvorų segmentus, montuojamus su patvariomis medžio – palstiko kompozito lentomis. Lauko tvoros, iš InoWood gaminamų WPC lentų, atsparios įvairiems aplinkos faktoriams, todėl nereikalaus kasmetinių tvoros priežiūros darbų.
  • Šioje tarptautnėje parodoje, mes pristatysime naują produktą – InoWood grindis! Vinilinė danga – tai konfortiška, natūraliai atrodanti, maloni vaikščioti danga, turinti visus praktinius sintetinės dangos privalumus – 100% atspari drėgmei, ugniai bei pakankamai lanksti, todėl puikiai tiks ne tik grindims svetainėse ir miegamuosiuose kambariuose, bet ir vonioje bei virtuvėje!
Susiskaičiuok BIO kompozito terasos lentų kainą per 3 min.!