Naujienos // ŠIRVINTŲ MIESTE – PIRMOJI INOWOOD BIO KOMPOZITO TVORA
ŠIRVINTŲ MIESTE – PIRMOJI INOWOOD BIO KOMPOZITO TVORA
2020-09-17

ŠIRVINTŲ MIESTE – PIRMOJI INOWOOD BIO KOMPOZITO TVORA

Novatoriško gamintojo InoWood siūlomi bio kompozito medžiagų sprendimai pamėgti projektuotojų ir užsakovų visuose šalies regionuose. Šįsyk įmonės specialistai dirbo ir savo gaminius įrengė Vilniaus apskrityje esančiame Širvintų mieste. Prie pagrindinio įėjimo į Širvintų šv. arkangelo Mykolo bažnyčią buvo pastatyta bio kompozito tvora.

Tvoros įrengimas ir pasirinktas architektūrinis sprendimas aklinai atskyrė privataus namo teritoriją nuo miesto aikštės ir pagrindinio įėjimo į bažnyčią. Naujasis objektas puikiai įsiliejo į miesto architektūrą ir landšaftą, taip pat, tvoros tvėrimas privataus namo gyventojams suteikė daugiau erdvės ir privatumo.

Lietuvos gamintojo tvoros gamyba ir tvoros montavimas vyko ypač operatyviai ir pagal suplanuotą darbų grafiką. Bio kompozito tvora ir kiti medžio-plastiko kompozito gaminiai išsiskiria savo ilgaamžiškumu, kokybe ir tvarumu, todėl puikiai atitiko užsakovų reikalavimus. Bio kompozito profiliai vis labiau vertinami statybų pramonėje, jie savo sudėtimi primena natūralios medienos pluoštą bei yra universaliai pritaikomi gaminant skirtingus gaminius.

InoWood savo klientams taip pat siūlo įvairias paslaugas, pavyzdžiui, tokias kaip terasų, pastogių, fasadų, grindų gamyba, tvoros montavimas. Kaina visų paminėtų sprendimų, medžiagų ir atliekamų paslaugų yra ypač konkurencinga rinkoje, kiekvienas gaminys ir paslauga išsiskiria ypač aukšta kokybe.

Širvintose pastatyta bio kompozito tvora – ne vienintelis įmonės projektas šiame mieste. Jau netrukus planuojame skelbti daugiau informacijos apie kitus įgyvendintus sprendimus ir miestą puošiančius mūsų gaminius.

Plačiau apie InoWood tvoras sužinokite čia.

ŠIRVINTŲ MIESTE – PIRMOJI INOWOOD BIO KOMPOZITO TVORA
ŠIRVINTŲ MIESTE – PIRMOJI INOWOOD BIO KOMPOZITO TVORA
Susiskaičiuok BIO kompozito terasos lentų kainą per 3 min.!