Sprendimai

Tvorai

InoWood tvora, pagaminta iš 100 % perdirbto bio kompozito lentų, patiks vertinantiems ekologiškus ir ilgaamžius gaminius. Natūraliai atrodanti tvora nereikalauja nuolatinės priežiūros bei yra atspari smūgiams ir kitiems išorės reiškiniams (klimato pokyčiams), todėl tai puiki alternatyva tradicinei medinei tvorai.

Siūlome platų spalvų ir profilių asortimentą. InoWood projektuotojai sukurs tvorą pagal jūsų pateiktą sklypo planą ir pageidavimus. Profesionaliai ir kokybiškai atliekame montavimo darbus. Įrengiame vartus ar vartelius. Pageidaudami tvorą galite įsirengti patys, nes mūsų tvorų elementai pilnai paruošti naudoti, juos paprasta greitai įsirengti pagal pateikiamas montavimo instrukcijas.

Sprendimai

Fasadui

InoWood fasado sistema, kuri gaminama iš 100 % perdirbto bio kompozito, leis įgyvendinti drąsiausius fasado sprendimus. Fasadai funkcionalūs, ilgaamžiai, išsaugantys savo spalvos savybes, atsparūs išorės veiksniams – kenkėjams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.

Kiekvienas namo ar kitos paskirties pastato fasadas ir jo sprendimai yra unikalūs, eksterjeras turi išsiskirti ne vien grožiu, tačiau ir patvarumu. Siūlome platų fasado apdailos ir fasado detalių pasirinkimą. Individualiai kiekvienam projektui pritaikome fasado sistemas – jas projektuojame, montuojame, konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais.

Sprendimai

Terasai

InoWood bio kompozito terasinių lentų sistemos tausoja aplinką, jų sudėtyje nėra kenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų. Terasa iš bio kompozito lentų yra puiki alternatyva tradicinei medžio terasai, nes reikalauja minimalios priežiūros, yra ilgaamžė, neslidi, atspari smūgiams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.

InoWood specialistai suprojektuos dar niekur nematytą, šiuolaikišką terasą. Siūlome platų spalvų bei profilių asortimentą. Atliekame ir montavimo darbus. Patyrę meistrai greitai ir kokybiškai sumontuos jūsų terasos grindis arba pateiks rekomendacijas, kaip įsirengti patiems.

Sprendimai

Stoginei

InoWood bio kompozito stoginė – netikėtas, tačiau klientų pamėgtas sprendimas apsaugoti automobilį, malkas ar kitus daiktus nuo nepalankių oro sąlygų visais metų laikais. Kuo tai naudinga jūsų automobiliui? Vasara automobilio salonas neįkais nuo tiesioginių saulės spindulių, o žiemą nepasidengs ledu, nereikės valyti sniego.

Ilgaamžė ir ekologiška stoginė puikiai derės prie namo ir kitų statinių eksterjero, organiškai įsilies į landšaftą. Galime suprojektuoti ir sumontuoti šiuolaikišką stoginę ar pavėsinę pagal jūsų pageidavimus.

Sprendimai

Grindims

InoGrindys yra ilgaamžės, greitai sumontuojamos, šiuolaikiškos, joms reikia minimalios priežiūros. Vinilinė grindų danga pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ypač atspari dėvėjimuisi, visiškai nebijo vandens ir drėgmės, todėl ją galima naudoti tiek namuose, tiek komercinės paskirties patalpose, biuruose ar pagalbinėse patalpose.

Mūsų specialistai patars, kaip išsirinkti jūsų būstui ar viešosioms erdvėms labiausiai tinkančias grindis. Taip pat padės išsirinkti geriausiai tinkančias spalvas ir pasirinktą dangą pritaikys jūsų poreikiams.

Sprendimai

Kita

Bio kompozito profiliai gali būti naudojami daugelyje pramonės sričių statybų industrijoje, baldų gamyboje, automobilių pramonėje, visur, kur reikia alternatyvos medienai arba organiškam plastikui. Mūsų gaminami kompozito profiliai gali būti pritaikyti tiltams, prieplaukoms, lieptams, baseinų terasoms, lysvėms, inkilams, aviliams įrengti, vidaus ar lauko baldų gamyboje. Kiekvienam jūsų projektui galime pritaikyti tvarius sprendimus.