Sprendimai // Fasadui

Fasadui

InoWood fasado sistema, kuri gaminama iš 100 % perdirbto bio kompozito, leis įgyvendinti drąsiausius fasado sprendimus. Fasadai funkcionalūs, ilgaamžiai, išsaugantys savo spalvos savybes, atsparūs išorės veiksniams – kenkėjams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.
Kiekvienas namo ar kitos paskirties pastato fasadas ir jo sprendimai yra unikalūs, eksterjeras turi išsiskirti ne vien grožiu, tačiau ir patvarumu. Siūlome platų fasado apdailos ir fasado detalių pasirinkimą. Individualiai kiekvienam projektui pritaikome fasado sistemas – jas projektuojame, montuojame, konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais.
InoWood fasado sistemos pagrindinės sudedamosios dalys: apkalos dailylentės, pakalos dailylentės, fasado profilis – fasado lamelės.
Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbami. Didžiuojamės būdami vieninteliu bio kompozito fasadų gamintoju Lietuvoje.

Išorinė pastato dalis – ypač svarbus elementas, atliekantis tiek reprezentatyvią, tiek estetinę funkcijas. Pastarųjų metų tendencijos byloja, kad klientai ieško kuo tvaresnių, ekologiškesnių medžiagų, renkasi profilius su integruotais atsinaujinančiais energijos šaltiniais. InoWood fasado sistema yra puiki alternatyva tradiciniam fasadui. Pritaikoma gyvenamųjų namų, biurų pastatams, kultūros paveldo objektams, valstybės, viešojo sektoriaus įmonių pastatų eksterjerui. Kartu su jūsų architektais ir projektuotojais parinksime geriausią fasado sprendimą.

Fasado profilių tipai

InoWood naujiena!! Medžio plastiko kompozito fasado dailylentės FLC, kurios atspindi naujausias architektūros ir fasadų dizaino tendencijas. Dailylentės paruoštos naudojimui. Bio kompozito dailylentės gali būti naudojamos pilnam fasadui, elementams ar sienų dekoravimui. Fasado dailylentės FLC lengvai montuojamos ir integruojamos į pastato fasado projektą.  Šioms dailylentėms reikalinga tik minimali priežiūra, todėl tai yra puiki alternatyva tradicinėms medžiagoms. InoWood fasado dailylentės, kurios pagamintos iš  bio kompozito, yra ilgaamžės.

Specifikacija:

Dailylenčių ilgis 6000 mm

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Pilka

Spalvos kodas 08

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Kedras

Spalvos kodas 02

InoWood medžio-plastiko kompozito apkalos dailylentės AD paruoštos naudojimui. Bio kompozito lentos montavimui tinka visi tvirtinimai, skirti InoWood apkalų montavimui, tad galite pasirinkti montavimą su tarpeliu (tarp lentų 4 mm) arba pasirinkti klasikinį montavimą „eglutės“ principu – užleidžiant vieną lentą ant kitos. Planuojant fasadą atstumas tarp skersinių sijų centrų neturėtų viršyti 300 mm. Dengiant fasadą WPC apkalos dailylentėmis AD vienam m² padengti vidutiniškai reikia 6,85–7,14 bėginių metrų InoWood apkalos lentos AD. Lauko dailylentės iš bio kompozito yra puiki alternatyva tradicinėms dailylentėms, nes joms reikalinga tik minimali priežiūra. InoWood apkalos dailylentės, kurias sudaro bio kompozitas, yra ilgaamžės, neslidžios, atsparios smūgiams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms. InoWood siūlo rinktis iš plataus spalvų bei profilių asortimento.

Specifikacija:

Dailylentės ilgis 3000 mm

option

Pilka

Spalvos kodas 08

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Smėlis

Nestandartinės spalvos kodas 01

option

Kedras

Nestandartinės spalvos kodas 02

option

Muskatas

Nestandartinės spalvos kodas 03

InoWood fasado lamelės su aliuminiu atspindi naujausias architektūros ir fasadų dizaino tendencijas. Fasado lamelės su aliuminiu paruoštos naudojimui. Bio kompozito lamelės gali būti naudojamos labai plačiai: fasado elementams, sienos dekoravimui, balkonų atitvarams, pergolų, pavėsinių ar stoginių įrengimui. Fasado lamelės lengvai montuojamos ir integruojamos į pastato fasado projektą.

Bio kompozito fasado lamelėms AP su aliuminiu  reikalinga tik minimali priežiūra, todėl tai yra puiki alternatyva tradicinėms medžiagoms. InoWood fasado lamelės, kurias sudaro bio kompozitas yra ilgaamžės, neslidžios, atsparios smūgiams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.

Specifikacija:

Lamelių ilgis 3000 mm

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Kedras

Spalvos kodas 02

InoWood pilnavidurės fasado lamelės PS atspindi naujausias architektūros ir fasadų dizaino tendencijas. Pilnavidurės fasado lamelės  paruoštos naudojimui. Bio kompozito lamelės gali būti naudojamos labai plačiai: fasado elementams, sienos dekoravimui, balkonų atitvarams, pergolų, pavėsinių ar stoginių įrengimui, suolų ar lauko baldų gamyboje Fasado lamelės lengvai montuojamos ir integruojamos į pastato fasado projektą. Pilnavidurėms fasado lamelėms reikalinga tik minimali priežiūra, todėl tai yra puiki alternatyva tradicinėms medžiagoms. InoWood fasado lamelės, kurias sudaro bio kompozitas, yra ilgaamžės, neslidžios, atsparios smūgiams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms. InoWood siūlo rinktis iš plataus spalvų bei profilių asortimento.

Specifikacija:

Lamelių ilgis 3000 mm

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

Papildomi InoSide fasado elementai