Sprendimai // Fasadui

Fasadui

InoWood fasado sistema, kuri gaminama iš 100 % perdirbto bio kompozito, leis įgyvendinti drąsiausius fasado sprendimus. Fasadai funkcionalūs, ilgaamžiai, išsaugantys savo spalvos savybes, atsparūs išorės veiksniams – kenkėjams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.
Kiekvienas namo ar kitos paskirties pastato fasadas ir jo sprendimai yra unikalūs, eksterjeras turi išsiskirti ne vien grožiu, tačiau ir patvarumu. Siūlome platų fasado apdailos ir fasado detalių pasirinkimą. Individualiai kiekvienam projektui pritaikome fasado sistemas – jas projektuojame, montuojame, konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais.
InoWood fasado sistemos pagrindinės sudedamosios dalys: apkalos dailylentės, pakalos dailylentės, fasado profilis – fasado lamelės.
Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbami. Didžiuojamės būdami vieninteliu bio kompozito fasadų gamintoju Lietuvoje.

Išorinė pastato dalis – ypač svarbus elementas, atliekantis tiek reprezentatyvią, tiek estetinę funkcijas. Pastarųjų metų tendencijos byloja, kad klientai ieško kuo tvaresnių, ekologiškesnių medžiagų, renkasi profilius su integruotais atsinaujinančiais energijos šaltiniais. InoWood fasado sistema yra puiki alternatyva tradiciniam fasadui. Pritaikoma gyvenamųjų namų, biurų pastatams, kultūros paveldo objektams, valstybės, viešojo sektoriaus įmonių pastatų eksterjerui. Kartu su jūsų architektais ir projektuotojais parinksime geriausią fasado sprendimą.

Fasado profilių tipai

Bio kompozito  fasado lentų spalvų pasirinkimas yra toks pat, kaip ir visos InoWood produkcijos. Fasado lentos gaminamos  pagal užsakymus iki 600 cm ilgio.

Populiariausios standartinės spalvos yra: antracitas (spalvos kodas – 09), ruda (spalvos kodas – 10) bei pilka (spalvos kodas – 08). Standartinių spalvų gaminiai pagaminami per 1-3 savaites, o nestandartinių spalvų: smėlio (spalvos kodas – 01), kedro (spalvos kodas 02) ir muskato (spalvos kodas – 03)  gamybos terminas derinamas individualiai su kiekvienu užsakovu.

Produkto kodas – AD

InoSide spalvos

option

Pilka

Spalvos kodas 08

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Smėlis

Nestandartinės spalvos kodas 01

option

Kedras

Nestandartinės spalvos kodas 02

option

Muskatas

Nestandartinės spalvos kodas 03

Papildomi InoSide fasado elementai

Susiskaičiuok BIO kompozito terasos lentų kainą per 3 min.!