Sprendimai // Tvorai

Tvorai

InoWood tvora, pagaminta iš 100 % perdirbto bio kompozito lentų, patiks vertinantiems ekologiškus ir ilgaamžius gaminius. Natūraliai atrodanti tvora nereikalauja nuolatinės priežiūros bei yra atspari smūgiams ir kitiems išorės reiškiniams (klimato pokyčiams), todėl tai puiki alternatyva tradicinei medinei tvorai, už optimalią kainą.
Siūlome platų spalvų ir profilių asortimentą. InoWood projektuotojai sukurs tvorą pagal jūsų pateiktą sklypo planą ir pageidavimus. Profesionaliai ir kokybiškai atliekame montavimo darbus. Įrengiame vartus ar vartelius. Pageidaudami tvorą galite įsirengti patys, nes mūsų tvorų elementai pilnai paruošti naudoti, juos paprasta greitai įsirengti pagal pateikiamas montavimo instrukcijas. InoWood tvoros pagrindinės sudedamosios dalys: kompozito lentos, stulpo profilis ir uždengimas. Lentos yra gaminamos iš 50 % medžio miltų ir 50 % perdirbto PVC. Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbami. Didžiuojamės būdami vieninteliu bio kompozito tvorų gamintoju Lietuvoje.

InoWood bio kompozito tvorą lengvai pritaikysite savo gyvenamojo namo projekte ar viešosios paskirties administracinių pastatų erdvėse. Kokybiška tvora ir vartai papildys jūsų gyvenamąją aplinką, suteiks jai estetikos, apsaugos jūsų teritoriją nuo nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų. Įsiklausysime į užsakovo poreikius ir pasiūlysime tvarų bei kokybišką sprendimą.

Tvoros lentų tipai

Bio kompozito  tvoros lentų spalvų pasirinkimas yra toks pat, kaip ir visos InoWood produkcijos. Tvoros lentos gaminamos pagal užsakymus iki 150 cm ilgio.

Populiariausios standartinės spalvos yra: antracitas (spalvos kodas – 09), ruda (spalvos kodas – 10) bei pilka (spalvos kodas – 08). Standartinių spalvų gaminiai pagaminami per 1-3 savaites, o nestandartinių spalvų: smėlio (spalvos kodas – 01), kedro (spalvos kodas 02) ir muskato (spalvos kodas – 03)  gamybos terminas derinamas individualiai su kiekvienu užsakovu.

option

Pilka

Spalvos kodas 08

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Smėlis

Nestandartinės spalvos kodas 01

option

Kedras

Nestandartinės spalvos kodas 02

option

Muskatas

Nestandartinės spalvos kodas 03

Bio kompozito tvoros lentų spalvų pasirinkimas yra toks pat, kaip ir visos InoWood produkcijos. Tvoros lentos gaminamas pagal užsakymus iki 150 cm ilgio.

Populiariausios standartinės spalvos yra: antracitas (spalvos kodas – 09), ruda (spalvos kodas – 10) bei pilka (spalvos kodas – 08). Standartinių spalvų gaminiai pagaminami per 1-3 savaites, o nestandartinių spalvų gamybos terminas derinamas individualiai su kiekvienu užsakovu.

option

Pilka

Spalvos kodas 08

option

Antracitas

Spalvos kodas 09

option

Ruda

Spalvos kodas 10

option

Smėlis

Nestandartinės spalvos kodas 01

option

Kedras

Nestandartinės spalvos kodas 02

option

Muskatas

Nestandartinės spalvos kodas 03

Tvorų elementai

Susiskaičiuok BIO kompozito terasos lentų kainą per 3 min.!