Sprendimai // Stoginei

Stoginei

InoWood bio kompozito stoginė – netikėtas, tačiau klientų pamėgtas sprendimas apsaugoti automobilį, malkas ar kitus daiktus nuo nepalankių oro sąlygų visais metų laikais. Kuo tai naudinga jūsų automobiliui? Vasara automobilio salonas neįkais nuo tiesioginių saulės spindulių, o žiemą nepasidengs ledu, nereikės valyti sniego.
Ilgaamžė ir ekologiška stoginė puikiai derės prie namo ir kitų statinių eksterjero, organiškai įsilies į landšaftą. Galime suprojektuoti ir sumontuoti šiuolaikišką stoginę ar pavėsinę pagal jūsų pageidavimus. InoWood stoginės lentos yra gaminamos iš 50% medžio miltų ir 50% perdirbto plastiko. Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbami. Didžiuojamės būdami vieninteliu bio kompozito stoginių gamintoju Lietuvoje.

InoWood bio kompozito stoginė padės apsaugoti jūsų automobilį, malkas ar kitus daiktus nuo nepalankių oro sąlygų visais metų laikais. Ilgaamžė ir ekologiška stoginė puikiai derės prie namo ir kitų statinių eksterjero, organiškai įsilies į landšaftą. Galime suprojektuoti ir sumontuoti šiuolaikišką stoginę pagal jūsų pageidavimus.